Kontakt | English
O ośrodku

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7 na Ochocie prowadzi szeroko zakrojoną działalność na rzecz dzieci i młodzieży. Propagujemy sportowy oraz rekreacyjno - zdrowotny sposób spędzania wolnego czasu. Przez nasze działania chcemy wpływać na poprawę zdrowia i sprawności fizycznej młodego pokolenia oraz kształtować zasady zdrowej rywalizacji.

Nasze cele osiągamy przez wypracowane koncepcje pracy oparte na najnowszych metodach treningowych, wieloletniej praktyce, wysokokwalifikowanej kadrze nauczycielsko -  trenerskiej. Posiadamy: halę sportową, basen, siłownię oraz dwie mniejsze salki do ćwiczeń korekcyjnych. Prowadzimy sekcje sportowe, których zawodniczki i zawodnicy uczestniczą w regularnych klubowych rozgrywkach sportowych.

Z zajęć w naszej placówce łącznie korzysta ponad 1500 dzieci i młodzieży w różnym wieku uczestnicząc w stałych zajęciach. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty od godz. 8.00 do 21.00.

Kadra

Aktualności

Godziny otwarcia sekretariatu w okresie wakacyjnym

2019-06-24

 Sekretariat MOS nr 7 w okresie wakacyjnym jest czynny w godzinach od 8.30 do 14.00

Zapraszamy na zakończenie sezonu w MKS Ochota

2019-06-03

W dniu 13.06.2019r. o godzinie 18.30 w hali MOS nr 7 odbędzie sie zakończenie sezonu sportowego MKS Ochota Warszawa. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków klubu, rodziców i sympatyków.
Do zobaczenia
Zarząd MKS Ochota

Copyright (c) 2009 by Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: VEGA Internet Studio