Kontakt | English
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Kategoria Dzieci

 

Regulamin przejsciowy WOM w relacji szkolnej na rok szkolny 2018/2019 .pdf

Regulamin Mistrzostw Dzielnicy Ochota w kategorii "Dzieci" 2018-2019.doc

Podsumowanie Mistrzostw Ochoty
Szkół Podstawowych
w kategorii dzieci
w roku szkolnym 2018/2019 w ramach LII  WOM

Szkoła

Punkty
dziewcz
ąt

Punkty
chłopców

Punkty
ł
ącznie

  SP 10     

 27 42 69

  SP 23

34 38 72

  NSP 51

 - 32 32

  SP 61

 42 46 88

  SPN 81

 21 16 37

  SP 97

 6 7 13

  SP 152

 58 63 121

  SP 175

 49 69 118

  SP 264

 39 43 82

  SP 280

 36 29 65

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA
 
4-boju lekkoatletycznego

Dziewczyny   Chłopcy
M-ce Szkoła P-ty   M-ce Szkoła P-ty
1. SP 280 943   1. SP 280
943
2. SP 23 940   2. SP 175 767
3. SP 152 866   3. SP 152 662
4. SP 61 657   4. SP 23 581
5. SP 264 601   5. SP 51 529
6. SP 175 506   6. SP 61 528
7. SP 97 499   7. SP 264 489
8.       8. SP 97 359

  Klasyfikacja indywidualna

4-boju lekkoatletycznego

Dziewczyny   Chłopcy
m-ce imię i nazwisko szkoła p-ty   m-ce imię i nazwisko szkoła p-ty
1. Anna Jurkiewicz SP 280 943   1. Kajetan Stojek SP 175 233
2. Anna Czechmańska SP 280 213   2. Maksymilian Jakubowski SP 280 181
3. Ida Jędraszka SP 23 205   3. Adam Łakomiec SP 264 175
4. Julia Olak SP 152 199   4. Jakub Mielnik SP 280 172
5. Ada Stawiarska SP 23 194   5. Paweł Olędzki sp 175 165
6. Agata Leszczyńska SP 23 193   6. Kacper Hryniszyn sp 23 162

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
 
turnieju piłki nożnej

Dziewczyny   Chłopcy
M-ce Szkoła   M-ce Szkoła
1. SP 175   1. SP 10
2. NSP 81   2. NSP 81
3. SP 152   3. SP 175
4. SP 10   4. SP 23
 5.

SP 264
SP 23

  5. SP 152
      6. SP 61
      7. SP 97
SP 264II
      9. NSP 51
SP 264I

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
 
w gimnastyce

Dziewczyny   Chłopcy
M-ce Szkoła   M-ce Szkoła
1. SP 264I - 157,5pkt
  1. SP 264 - 204,10pkt
2. SP 264 II - 132,5pkt
     

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
 
w pływaniu

 Dziewczyny   Chłopcy
M-ce Szkoła czas   M-ce Szkoła czas
1. SP 175 6'47"76   1. SP 61 7'04"86
2. SP 10
7'03"73   2. SP 175 7'06"49
3. SP 152 7'25"63   3. SP 152 7'30"22
 4.  SP 61 7'53"35   4. SP 264
7'54"06
5.

SP 264

8'24"42    

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
  w dwa ognie usportowione

Dziewczyny   Chłopcy
M-ce Szkoła   M-ce Szkoła
1. SP 280   1. SP 152I
2. SP 152   2. SP 152II
3. SP 10   3. SP 10
 4.  SP 264   4. SP 280
5.

SP 61
SP 97
SP 175

  5.

SP 61
SP 175
SP 264

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 
w szachach

M-ce Szkoła
1. SP 10
2. SP 152
3. SP 264

  

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
  w badmintonie

Dziewczyny   Chłopcy
M-ce Szkoła   M-ce Szkoła
1. NSP 81   1. NSP 51
2. SP 61   2. SP 61
3. SP 264   3. SP 175
 4.  SP 175   4. SP 10
5.

SP152

  5.

SP 152
SP 264

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
 
w zawodach łyżwiarskich

 Dziewczyny   Chłopcy
M-ce Szkoła czas   M-ce Szkoła czas
1. SP 61I 306"3   1. SP 61I 296"2
2. SP 61II
354"0   2. SP 61II 378"2
3. SP 61III 379"8   3. SP 175
(2 miejsce
do klasyfikacji
łącznej)
398"0
 4.  SP 61IV 412"9   4. SP 61III
399"6
5.

SP 61V

416"2    

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
 
w mini siatkówce

Dziewczyny   Chłopcy
M-ce Szkoła   M-ce Szkoła
1. SP 175I   1. SP 175
2. SP 61   2. SP 51
3. SP 152   3. SP 264
 4.  SP 175II   4. SP 23
5.

SP264
(4 miejsce do klasyfikacji łącznej)

  5.

SP 10
SP 61
SP 152

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
 
w mini koszykówce

Dziewczyny   Chłopcy
M-ce Szkoła   M-ce Szkoła
1. SP 152   1. SP 152
2. SP 23   2. SP 152II
      3.

SP 264
(2 miejsce
w klasyfikacji
łącznej dzielnicy)

      4. SP 23
(3 miejsce
w klasyfikacji
łącznej dzielnicy)

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA
 
w tenisie stołowym

Dziewczyny   Chłopcy
M-ce Szkoła   M-ce Szkoła
1. SP 10   1. NSP 51
2. SP 264   2. SP 10
3. SP 23   3. SP 23
4. SP 152   4. SPN 81
      5.

SP 152
SP 175

      7.

SP 97 SP 264

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
  w unihokeja

Dziewczyny   Chłopcy
M-ce Szkoła   M-ce Szkoła
1. SP 175II   1. SP 175I
2. SP 175I   2. SP 175II
3.

SP 61
(2 miejsce
w klasyfikacji
łącznej dzielnicy)

  3. NSP 51
(2 miejsce
w klasyfikacji
łącznej dzielnicy)
4. SPN 81
(3 miejsce
w klasyfikacji
łącznej dzielnicy)
  4. SP 61
(3 miejsce
w klasyfikacji
łącznej dzielnicy)
      5.

SPN 81
SP 152
(4 miejsce
w klasyfikacji
łącznej dzielnicy)

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
  w  mini piłce ręcznej 

Dziewczyny   Chłopcy
M-ce Szkoła   M-ce Szkoła
1. SP 152   1. SP 280
2. SP 280   2. SP 175
3. SP 175   3. SP 152
      4. SP 10

 

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA
 sztafetowych biegów przełajowych

Dziewczyny   Chłopcy
M-ce Szkoła   M-ce Szkoła
1. SP 23   1. SP 23
2. SP 280   2. SP 175
3. SP 61   3. SP 152
4. SP 152   4. SP 280
      5. SP 61

 

         KLASYFIKACJA KOŃCOWA
indywidualnych biegów przełajowych

Dziewczyny   Chłopcy
SZKOŁA
MIEJSCE

rocznik
2007/2006

punkty
razem
  SZKOŁA
MIEJSCE
 
rocznik
2007/2006
punkty
razem
1. SP 280 19/9 28p   1. SP 23 17/12 29p
2. SP 23 8,5/13 21,5p   2. SP 175
10/13 23p
3. SP152 10/11 21p   3. SP 152 14/4 18p
4. SP 10 5,5/15

20,5p

  4. SP 280 9/6 15p
5. SP 264 5,5/11 16,5p   5. SP 10 3/11 14p
6. SP 61 11/1 12p   6. SP 61 6/6,5 12,5p
7. SP 175 5/4 9p   7.  SP 264 5/6 11p
8. SP 81 5,5/- 5,5p   8. SPN 81 2/7,5 9,5p
             

Wyniki Mistrzostw Ochoty w indywidualnych biegach przelajowych
w kategorii DZIECI - 01.10.2018.doc
 
 

 

Podsumowanie rozgrywek o Mistrzostwo Ochoty w ramach LI WOM w kategorii dzieci w roku szkolnym 2017-2018.pdf

Wyniki koncowe Mistrzostw Ochoty kategorii DZIECI w roku nszkolnym2017-2018.pdf   

Wyniki Mistrzostw Ochoty w indywidualnych biegach przełajowych w kategorii Dzieci - 25.09.2017r.doc  

 

Wyniki Mistrzostw Ochoty w indywidualnych biegach przełajowych 27.09.2016r.doc

Wyniki Mistrzostw Ochoty Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2015-2016.doc 

Wyniki Mistrzostw Ochoty w Indywidualnych Biegach Przełajowych 09.2015.pdf  

Wyniki Mistrzostw Ochoty Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2014-2015.pdf

  Wyniki Mistrzostw Ochoty w Indywidualnych Biegach Przełajowych  09.2014.pdf

Wyniki Mistrzostw Ochoty Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2013-14.pdf 

 

Wyniki Mistrzostw Ochoty Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2012-2013.pdf

 

Aktualności

Godziny otwarcia sekretariatu w okresie wakacyjnym

2019-06-24

 Sekretariat MOS nr 7 w okresie wakacyjnym jest czynny w godzinach od 8.30 do 14.00

Zapraszamy na zakończenie sezonu w MKS Ochota

2019-06-03

W dniu 13.06.2019r. o godzinie 18.30 w hali MOS nr 7 odbędzie sie zakończenie sezonu sportowego MKS Ochota Warszawa. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków klubu, rodziców i sympatyków.
Do zobaczenia
Zarząd MKS Ochota

Copyright (c) 2009 by Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: VEGA Internet Studio