Klasyfikacja łączna zawodów dzielnicowych w kategorii „DZIECI”

Wyniki końcowe (z powodu pandemii nie odbyły się zawody w pływaniu, gimnastyce, piłce nożnej i LA)

DziewczynyChłopcyRAZEMMiejsce
SP 1013,215,829VII
SP 23143347VI
SP 61293362V
SP 975510X
SP 152474895II
SP 1755848100I
SP 26439,537,577III
SP 280502474IV
PSP 512525VIII
NSP 81121022IX

Komunikaty końcowe Mistrzostw Ochoty w kategorii „DZIECI

„Błękitna sztafeta dziewcząt i „Złoty krążek” chłopców

MiejsceDziewczynyCzasMiejsceChłopcyCzas
1.SP 61 I285,9sek1. SP 61 I 251,1sek
2.SP 61 II321,72. SP 61 II334,1
3.SP 61 III343,83.SP 175659,4
4.SP 61 IV352,84.SP 264919,0
5.SP 61 V373,1
6.SP 175387,9
7.SP 264441,7

Mini siatkówka dziewcząt i chłopców

Miejsce Dziewczyny Miejsce Chłopcy
1.SP 1751.SP 23
2.SP 2802.SP 51
3.SP 613.SP 61
4.SP 1524.SP 175
5.SP 2645.SP 264

Koszykówka dziewcząt i chłopców

MiejsceDziewczynyMiejsceChłopcy
1.SP 1521.SP 152
2.SP 2802.SP 264
3.SP 264

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

MiejsceDziewczynyMiejsceChłopcy
1.NSP 811.PSP 51
2.SP 102.SP 23
3.SP 1753.BednarskaSP
4.SP 2644.SP 175
5.SP 235.NSP 81
SP 152SP 152
SP 264

Unihokej dziewcząt i chłopców

MiejsceDziewczynyMiejsceChłopcy
1SP 175I1SP 175I
2SP 2802SP 61
3SP 613SP152
4SP 1524NSP 81
5NSP 815SP 175II
6SP 175II

Badminton dziewcząt i chłopców

MiejsceDziewczynyMiejsceChłopcy
1SP 1751PSP 51
2SP 612SP 61
3SP 1523SP 152
4SP 2644SP 175
5SP 264

Szachy

MiejsceSzkoła
1.SP 152
2.SP 264
3.SP 10

Mini piłka ręczna dziewcząt i chłopców

Miejsce DziewczynyMiejsceChłopcy
1SP 2801SP 280
2SP1522SP 175
3SP 2643SP 152
4SP 1754SP 10
5-6SP 23
5-6SP 264

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

DziewczynyChłopcy
MiejsceSzkoła MiejsceSzkoła
1.SP 2801.SP 280
2.SP 1522.SP 175
3.SP 233.SP 23
4.SP 1754.SP 61
5.SP 615.SP 51
6.SP 2646.SP 152
7.SP 264

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

MiejsceDziewczynyMiejsceChłopcy
1SP 2801SP 23
2SP 232SP 175
3SP 1523SP 152
3SP 1754SP 61
5SP 105SP 264
6SP 2645SP 280
7SP 617SP 10
8SP 978SP 97

Pozostałe: