Kontakt | English
Zawody sportowe

Zawody pływackie klas pierwszych i drugich

uczestniczących w przedpołudniowych zajęciach nauki i doskonalenia pływania w MOS7 Ochota

10.06.2017r.

ELIMINACJE KLAS PIERWSZYCH
(1 długość basenu nogami, na brzuchu, z deską)

DZIEWCZĘTA   CHŁOPCY
Imię i Nazwisko Szkoła Czas   Imię i Nazwisko Szkoła Czas
Julia Krzyzanowska SP 280 24,18   Szymon Zdybel SP 10 18,61
Iga Flis SP 280 18,86    Radosław Paszko  SP 10  20,45
Matylda Wal SP 280 23,00    Kuba Ochnik  SP 10  19,47
Pola Jarosławska SP 10 16,39    Dawid Popławski  SP 10  16,65
Marianna Naj SP 10 22,51    Tomek Bilbin  SP 280  14,84
Olga Kopyść SP 10 22,79    Mateusz Kulczycki  SP 280    21,60  
Gabriela Mizera SP 264 19,16    Marcel Mikołajczuk    SP 10   20,35
Maja Gędzirowska SP 264 18,41   Mateusz Prokop  SP 264  21,42
Tosia Czechmańska     SP 280   17,08          
Liliana Krawczyk SP 10 18,34        
FINAŁ A   FINAŁ A
Pola Jarosławska SP 10 16,33   Tomek Bilbin SP 280 16,27
Tosia Czechmańska SP 280 17,41   Dawid Popławski SP 10 17,82
Maja Gędzirowska SP 264 18,12   Szymon Zdybel SP 10 18,46
Liliana Krawczyk SP 10 20,18   Kuba Ochnik SP 10 18,58
FINAŁ B   FINAŁ B
Gabriela Mizera SP 264 18,53   Radosław Paszko SP 10 20,89
Iga Flis SP 280 19,00   Mateusz Kulczycki SP 280 22,70
Marianna Maj SP 10 23,06   Marcel Mikołajczuk SP 10 22,78
Olga Kopyść SP 10 23,11   Mateusz Prokop SP 264 23,32
ELIMINACJE KLAS DRUGICH
(1 długość basenu grzbietem)
DZIEWCZĘTA   CHŁOPCY
Imię i Nazwisko   Szkoła Czas   Imię i Nazwisko Szkoła Czas
Maja Maćkowska SP 10  15,22    Marcel Żywarski SP 152  18,28
Aleksandra Jagiełło SP 10  18,96    Przemek Tarasek SP 175  17,42
Lidia Laskowska SP 152   26,81     Kajetan Bojarski SP 175  14,21
Zuzanna Ucińska SP 152  21,82    Kuba Kaczmarek SP 152  15,81
Zuzanna Szok SP 152  16,04    Tymon Sadowski  SP 10  18,62
Justyna Mandziuk SP 175  16,99    Gustaw Witaszek  SP 10  19,85
Magda Kubo SP 175  18,35    Iwo Sydor  SP 10  20,34
Wiktoria Jędrzejczak SP 175  18,97    Antek Dziuk  SP 175  18,41
Zofia Ługowska SP 175  20,53    Tymek Ferfet SP 152  20,69
Maja Różycka SP 175  18,28    Bruno Foks SP 175  16,86
Gabriela Kołodziej SP 280  17,04    Mateusz Nazar SP 175  18,10
Aleksandra Kuczmar SP 280  15,24    Jerzy Kulikowski  SP 10  17,54
Oliwia Łojek SP 152  16,95    Jakub Kosiński SP 264  20,78
Arleta Knapik SP 175  17,52    Franek Barański SP 264  15,90
Michalina Kocik SP 175  19,94    Kuba Szulakowski  SP 10  15,00
Julia Maroń SP 175  18,52    Mateusz Gutowski SP 175  18,58
Wioletta Żelakiewicz SP 10  16,56    Maciiek Baranowski  SP 10  18,54
Mirecka Otylia SP 152  17,42    Piotr Marciniak SP 264  16,04
Zuzanna Matysiak SP 152  18,69    Kuba Popiel  SP 175  18,66
Weronika Gajewska SP 152  15,14    Mateusz Rosiński SP 175  19,48
Julia Kowalska SP 152  16,29    Paweł Tyszko SP 175  21,26
Julia Polańczuk SP 10  16,39    Aleksander Michaluk SP 175  15,46
Stella Marczuk SP 10  16,60    Tomek Kasiński  SP 175  18,03
Antonina Kurzawa SP 10  19,20    Duc Tran Hoang  SP 175  19,01
Lidia Zielińska-Czerwiec SP 175  15,03    Bartosz Zając  SP 175  19,92
Hanna Maliszewska SP 175  17,05    Kuba Kaczmarczyk SP 152  16,85
Emilia Tychanowicz-Kowal SP 175  17,68    Antoni Bacia SP 152  16,95
Blanka Tarkowska SP 175  18,90    Franek Piasecki SP 152  15,95
Aleksandra Anioł SP 152  15,92    Maciek Nalazek SP 152  17,19
Sara Kowalewska SP 264  18,64    Eryk Kania SP 152  15,84
Gabrierla Kocimowska SP 10  18,57    Stanisław Woelke SP 280  15,78
Alicja Podskarbi SP 10  16,31    Maciek Stawarski SP 152  15,74
Julia Karasiewicz SP 175  18,40    Mikołaj Kieres SP 280  18,95
Anika Gryżewska SP 280  15,05        
Zuzanna Hajdamowicz SP 10  17,35        
Zofia Wróbel SP 10  16,24        
Celina Butscher SP 10  14,92        
Zuzanna Rochowicz SP 175  18,08        
Martyna Hurasicka SP 152  24,35        
   FINAŁ A      FINAŁ A
Lidia Zielińska-Czerwiec SP 175 14,90    Kuba Szulakowski SP 10 14,40
Anika Grużewska SP 280 14,99    Kajetan Bojarski SP 175  14,42
Celina Butscher SP 10 15,40    Aleksander Michaluk SP 175  15,33
Weronika Gajewska SP 152 15,80    Maciek Stawarski SP 152  16,01
FINAŁ B   FINAŁ B
 Aleksandra Kuczmar  SP 280 14,65    Stanisław Woelke SP 280  16,10
 Maja Maćkowska  SP 10  15,26    Franek Barański  SP 264  16,55
 Aleksandra Anioł  SP 152  15,71    Eryk Kania SP 152  16,75
 Zuzanna Szok SP 152  16,86    Kuba Kaczmarek SP 152  17,06

Zawody pływackie

grup rekreacyjnych popołudniowych

(nauka i doskonalenie pływania) w   MOS7 Ochota

07.06.2017r.

ELIMINACJE
Imię i nazwisko Czas   Imię i nazwisko Czas

DZIEWCZĘTA
rocznik 2009 - 1 długość basenu
z przyborem lub bez styl dowolny

  CHŁOPCY
rocznik 2008 -
1 długość basenu st. grzbietowym
Pola Jarosławska 17,51   Piotr Baśkiewicz 19,32
Zosia Sura 14,79   Kajetan Hejduk 18,91
Milena Macewicz 14,11   Piotr Burzyński 18,19
Amelia Bożyk 13,53   Karol Chromiński 17,29
Weronika Gajewska 15,23   Antoni Kinasiewicz 19,01
Otylia Milecka 17,48      
Tosia Czechmańska 16,39      

DZIEWCZĘTA
rocznik 2004-2005 -
2 długości basenu, kraulem

   
Ania Jaszczuk 23,87      
Maja Urbańska 28,92      
Natalia Gawrońska 22,88      
Marta Burzyńska 25,22      
Marianna Kinasiewicz 28,94      
FINAŁY

DZIEWCZĘTA
rocznik 2009 - 1 długość basenu
z przyborem lub bez styl dowolny

 

CHŁOPCY
rocznik 2009 - 1 długość basenu
z przyborem lub bez styl dowolny

1. Milena Macewicz 15,17   1. Przemek Tarasek 16,77
2. Amelia Bożyk 15,70   2. Marcel Żywarski 17,65
3. Zosia Sura 15,79   3. Aleksander Domański 18,78
4. Weronika Gajewska 16,57      
DZIEWCZĘTA
rocznik 2008 -
1 długość basenu st. grzbietowym
  CHŁOPCY
rocznik 2008 -
1 długość basenu st. grzbietowym
1. Aleksandra Anioł 15,40   1. Piotr Burzyński 17,50
2. Hania Kinasiewicz 19,37   2. Karol Chromiński 17,60
      3. Kajetan Hejduk 18,34
      4. Piotr Baśkiewiwicz 18,74
DZIEWCZĘTA
rocznik 2006-2007 - 2 długości
basenu, kraul/grzbiet
  CHŁOPCY
rocznik 2006-2007 - 2 długości
basenu, kraul/grzbiet
1. Anna Czechmańska 27,98   Damian Grochalski 32,89
2. Ola Sitek 29,82      
3. Anna Jurkiewicz 30,12      
Wiktoria Lewczuk 31,45      
DZIEWCZĘTA
rocznik 2004-2005 -
2 długości basenu kraulem
  CHŁOPCY
rocznik 2004-2005 -
2 długości basenu kraulem
1. Natalka Gawrońska 23,53   1. Rafał Grochalski 22,75
2. Ania Jaszczuk 24,49   2. Kuba Romanowski 25,40
3. Marta Burzyńska 25,15   3. Jan Sitek 25,93
4. Maja Urbańska 28,95   4. Szymon Hejduk 26,13

Bieg sztafetowy - 3x1dł.basenu st dowolnym

M-ce Imię i nazwisko Czas
eliminacji
Czas
finału
1. Ola, Piotr i Jan
Sitek
46,26 44,79
2.

Damian, Rafał i Kamil
Grochalscy

48,20 50,11
3. Aleksandra, Michał i Maciej
Aniołowie
53,28 54,89
4. Pola, Maciek i Piotr
Jarosławscy
59,57 57,87
5. Zosia Sura, Milena Macewicz
i Katarzyna Niebrzydowska
1.01,06 -

 
34 Ochocka Olimpiada Przedszkolaków

W dniu 27.05.2017r. odbyły się finały 34 Ochockiej Olimpiady Przedszkolaków. W eliminacjach (17.05.2017r. wystartowało 10 zespołów z ochockich przedszkoli (PP70, PP100, PP101, PP102, PP111, PP176, PP225, PP248, PP315, PP404integr.). Każdy zespół reprezentpwało 10 dzieci, 5 dziewczynek i 5 chłopców. W eliminacjach dzieci rywalizowały w 8 konkurencjach a w finałach w 10 konkurencjach. Do finałów zakwalifikowały się po dwa najlepsze zespoły z grupy eliminacyjnej oraz przedszkole integracyjne.

Kolejność w finale

1. PP 248 - 41pkt
2. PP 225 - 36pkt
3. PP 315 - 29pkt
4. PP 102 - 25pkt
5. PP 404 - 17pkt

 

Zawody pływackie

grup rekreacyjnych i sportowych 

w dniu 15.06.2016r.

rocznik 2008-2009

GRUPA REKREACYJNA

jedna dł. z przyborem

   

GRUPA SPORTOWA

dwie dł. kraul

 
Imię nazwisko Czas   Imię nazwisko Czas
Wiktoria Jędrzejczak 23,18   Ola Kuczmar 47,55
Marceli Sępkowski 23,68   Zuzia Szok 42,47
Jakub Szczęsny 20,53   Ola Łucjanek 34,57
Pola Jarosławska 25,66   Wojtek Leoszkiewicz 45,60
Nikola Skrucha 45,62   Marcin Knapik 42,65
Milena Macewicz 23,16   Kasia Przeradzka 42,12
Aleksander Domański 26,40   Kuba Rozmarynowski 40,66
Milan Matwiejczuk 23,38   Kuba Szulakowski 39,20
Otylia Mirecka 26,97   Szymon Jakóbowski 42,45
Natalia Bąba 27,01      
Julia Bąba 37,74      
Jakub Kaczmarek 20,88      
Darek Azymi 34,16      
Marta Khouri 27,63      
Tomasz Kuźniar 26,40      
Zosia Sura 24,95      
Krzysztof Skrzek 27,80      
Hanna Kinasiewicz 25,12      
Antoni Kinasiewicz 22,73      

FINAŁ

1. Jakub Szczęsny 20,88   Ola Łucjanek 34,11
2. Jakub Kaczmarek 21,31   Kuba Szulakowski 39,02
3. Milena Macewicz 22,24   Kasia Przeradzka 42,00
4.  Antoni Kinasiewicz 25,82   Kuba Rozmarynowski 43,32

 

rocznik 2006-2007

GRUPA REKREACYJNA

jedna dł. grzbiet

   

GRUPA SPORTOWA

dwie dł. kraul-grzbiet

 
Anna Górska 22,33   Jan Gajewski 28,32
Karolina Kacprzak 18,31   Wiktor Pezowicz 27,05
Marlena Kiedrowska 19,15   Zuzia Kuczmar 26,56
Franek Jamiuk 16,52   Maja Górczyńska 28,35
Kinga Kosałka 20,94   Wiktoria Rojek 28,74
Kamil Wrzosek 14,45   Hanna Mizik 30,31
Zuzanna Sąpol 16,54   Kasia Szyszkowska 30,71
Klaudia Niedzwiedz 16,11   Bartek Jakóbowski 27,45
Daria Matwiejczuk 20,64   Monika Nowak 26,08
      Amelia Knapik 24,10
      Maciek Jarosławski 26,22
      Tomek Czerniak-Czyżniak 26,28
      Szymon Feluś 28,83
      Marta Dzięgiel 29,01
         

FINAŁ

 

1. Kamil Wrzosek 20,88   Amelia Knapik 25,94
2. Franek Janiuk 21,31   Monika Nowak 26,42
3. Klaudia Niedzwiedz 22,24   Maciek Jarosławski 26,66
4.  Zuzanna Sąpor 16,92   Tomek Czerniak-Czyżniak 27,01
 

 

rocznik 2004-2005

GRUPA REKREACYJNA

dwie dł. kraul-grzbiet

Czas
Jakub Romanowski 29,02
Filip Oleksiak 42,77
Maja Zontek 26,14
Aleksandra Litwińska 30,94
Janek Kinasiewicz 29,95
Stanisław Brodacki 26,38
Jan Sitek 29,59
Gabriela Śliwka 27,37
Marianna Kinasiewicz 30,34
Marta Burzyńska 28,24
Natakia Gawrońska PK 24,26
Piotr Łucjanek PK 22,49
Maciej Leoszkiewicz PK 21,9,8
Wiktoria Szok 24,55

FINAŁ

1. Maja Zontek 25,82
2. Stanisław Brodacki 26,02
3. Marta Burzyńska 28,06
4. Gabriela Śliwka 28,96

 Sztafety rodzinne

Łucjanek Piotr, Ola, Elżbieta 1:02,28
Szok Robert, Wiktoria, Zuzanna 1:21,20
Sepołowscy Marcel i Jacek, Szulakowski Kuba 1:28,45
Rozmarynowski Jakub, Marta, Kuczmar Zuzanna 1:11,25
Knapik Marcin, Amelia, Bernard 1:08,24
Sura Ola i Zosia, Macewicz Milena 1:26,26
Jarosławska Pola i Maciek, Niebrzydowska Kasia 1:41,00

 

 Zawody pływackie klas drugich

w dniu 11.06.2016r.

eliminacje dziewcząt

Imię nazwisko Szkoła Czas
Anna Górska 152 19,04
Marlena Kiedrowska 152 17,81
Maja Vu 152 16,98
Hania Mizik 175 14,49
Katarzyna Szyszkowska 175 14,01
Weronika Zgorzelska 175 15,41
Kinga Podbielska 175 16,62
Karina Dąbek 175 16,95
Martyna Knefel 264 17,84
Zosia Krupińska 264 17,14
M. Szewczuk 175 16,51
Marysia Drogowska 175 17,52
Maja Szostek 280 20,15
Anna Jurkiewicz 280 15,96
Anna Czechmańska 280 14,10
Klaudia Niedzwiedz 152 14,88
Zarina Gowinbączek 280 15,45
Maja Nita 10 20,83
Joanna Rąpała 280 19,46
Paula Bagińska 280 15,18
Weronika Wikarczyk 10 19,10
Basia Klepacka 280 16,43
Aleksandra Kaszubowska 152 15,77
Maria Sędek 10 17,14
Olga Gołąb 280 15,74
Katarzyna Pazera 175 14,96
Katarzyna Baniak 152 17,86
Marta Badowska 152 20,61
Zuzanna zachaj 280 18,62
Paulina Młynarska 264 17,24
Maja Nguyen 280 14,78

FINAŁ A

Tor Imię Nazwisko Szkoła Czas Miejsce
1 Hania Mizik 175 14,15 II
2 Katarzyna Szyszkowska 175 13,97 I
3 Anna czechmańska 280 14,69 IV
4 Maja Nguyen 280 14,63 III

FINAŁ B

Tor Imię Nazwisko Szkoła Czas Miejsce
1 Paula Bagińska 280 15,95 VI
2 Klaudia Niedzwiedz 152 15,40 V
3 Katarzyna Pazera 175 16,36 VII
4 Weronika Zgorzelska 175 17,05 VIII


eliminacje chłopców

Imię nazwisko szkoła czas
Wiktor Pezowicz 175 13,26
Bartosz Jakóbowski 280 12,03
Kuba Zasadziński 10 19,75
Franek jamiuk 264 16,51
Błażej Kowalczuk 152 18,79
Michał Ogrodnik 280 18,29
Piotr Domański 175 16,86
Tomasz Mazurkiewicz 175 18,55

Tymoteusz Kasznicki

280 19,10
Wojciech Leoszkiewicz 280 16,87
Jeremi Smulski 280 20,20
Dominik Marchela 280 18,26
Stefan Figiel Nunez 280 19,95
Marcin Marciński 152 22,12
Oskar Grochala 280 17,68
Kuba Rozmarynowski 280 17,29
Wojtek Waciak Ubuszowski 280 16,38
Mateusz Bosek 280 15,59
Jan Gajewski 280 12,70
Franek Owczarek 10 17,96
Jan Skrzypiński 10 14,31
Michał Zieliński Andrysiak 10 14,44
Aleks Kościecha 280 17,62
Leon Januszewski 152 16,88
Kacper Kurman 175 21,53
Konrad Miciński 152 19,38
Franek Rosiewski 152 16,51
Maksymilian Wołek 10 18,59
Jan Zborowski 175 16,23
Antek Gus 175 17,94
Julisz Kusiński 152 20,43
Michał Wójtowicz 175 21,08
Przemysław Kusiński 175 17,36
Marcel Sobotka 280 17,20

 

FINAŁ A

Tor Imię Nazwisko Szkoła Czas Miejsce
1 Wiktor Pezowicz 175 13,06 II
2 Jan Gajewski 280 13,30 III
3 Bartosz Jakóbowski 280 12,33 I
4 Jan Skrzypiński 10 14,55 IV

FINAŁ B

Tor Imię Nazwisko Szkoła Czas Miejsce
1 Jan Zborowski 175 16,94 VI
2 Michał Zieliński Andrysiak 10 15,43 V
3 Mateusz Bosek 280 17,36 VII
4 Wojtek Waciak Ususzowski 280 18,15 VIII

Mikołajkowe Zawody Pływackie
„LUBI
Ę PŁYWAĆ 07.12.2015r.

SZTAFETY RODZINNE 

1.        STEFANIAK Katarzyna, Anna, Małgorzata                      1,50,56s

2.        WIŚNIEWSCY Julia, Maja, Kacper                                  1,55,04s

3.        POGORZELSCY Tomasz,  Aleksandra, KRYST Aneta  1,59,70s

4.        LANG Małgosia, Maria, Andrzej                                     2,04,14s

5.        ZAPYTKOWSKI Cyprian, Jacek, KINASIEWICZ Jan   2,06,95s

6.        NIEDŹWIEDŹ Klaudia, Łukasz, POSZYTEK Gabriela  2,08,49s

7.        ROCZNIEWSCY Franciszek, Tomasz, PAZERA Kasia  2,12,10s

8.        GUTOWSKI Staś, OWCZARCZYK Agnieszka, Piotr    2,42,36s

9.        De Almeida E Silva Gabriela, Joao, Urszula                    2,58,21s

DZIEWCZĘTA

  ROCZNIK 2003-2005

  FINAŁ:

1.          1.  HUDYKA Weronika           42,04s

2.         2.  ŚLIWKA Gabriela              50,28s

3.         3.  KINASIEWICZ Marianna     50,78s

4.         4.  LANG Małgorzata           1,00,37s

ELIMINACJE:

1.          HUDYKA Weronika           39,75s

2.          ŚLIWKA Gabriela              48,63s

3.          KINASIEWICZ Marianna     51,92s

4.          LANG Małgorzata             58,06s

 

  ROCZNIK 2006

  FINAŁ:

1.          1. WOJCIECHOWSKA Antonina  31,98s

2.          2. STEFANIAK Katarzyna           33,35s

3.          3. OLAK Julia                          36,14s

4.          4. KURMAN Tosia                    39,78s

  ELIMINACJE:

1.          WOJCIECHOWSKA Antonina  33,14s

2.          STEFANIAK Katarzyna           34,65s

3.          OLAK Julia                           36,43s

4.          KURMAN Tosia                     40,45s

5.          POSZYTEK Gabriela              41,64s

6.          KACPRZAK Karolina               45,30s

7.          HYRNY Karolina                    54,12s

 

 

  ROCZNIK 2007

  FINAŁ:

1.          1. SZYSZKOWSKA Katarzyna    16,11s

2.          2. PAZERA Katarzyna              16,20s

3.          3. ZALEJSKA Kama                 16,96s

4.          4. PODBIELSKA Kinga             18,42s

 

  ELIMINACJE

1.          PAZERA Katarzyna                 15,68s

2.          ZALEJSKA Kama                    15,83s

3.          SZYSZKOWSKA Katarzyna      15,85s

4.        PODBIELSKA Kinga                17,43s

5.        LANG Maria                          18,04s

6.        NIEDŹWIEDŹ Klaudia              18,83s

7.        KOSAŁKA Kinga                     21,05s

8.        FEDORKO Zofia                     21,09s

9.        NITA Maja                            23,31s

10.     BODNAR Zuzanna                 25,30s

11.     SOBOLEWSKA Weronika       26,80s

 

ROCZNIK 2008-2009 Z PRZYBOREM

FINAŁ:

1.        1. KINASIEWICZ Hanna            24,73s

2.        2. PIASECKA Antonina             28,65s

3.        3. KURZAWA Antonina            40,42s

4.        4. KURMAN Maria                    40,28s

ELIMINACJE:

1.         KINASIEWICZ Hanna            21,98s

2.         PIASECKA Antonina             25,52s

3.         KURMAN Maria                    37,59s

4.         KURZAWA Antonina            39,35s

 

  ROCZNIK 2008-2009 BEZ PRZYBORU

  FINAŁ:

1.         1. JAROSZ Sara                      15,47s

2.         2. KOWALSKA Julia                 20,31s

3.          3. BUTSCHER Celina                23,69s

4.          4. PIĄSTKA Helena                 25,87s

  ELIMINACJE:

1.          JAROSZ Sara                      15,20s

2.          KOWALSKA Julia                 20,68s

3.          BUTSCHER Celina                21,20s

4.          PIĄSTKA Helena                 21,50s

5.          POLAŃCZK Julia                  22,32s

6.          MARCZUK Stella                  23,44s

7.          TROSZKIEWICZ-KRZYCZKOWSKA Kalina  26,09s

8.          KORNELUK Julia                  26,33s

9.          BOŻYK Amelia                    26,46s

10.       JĘDRZEJCZAK Wiktoria        26,97s

11.       DE ALMEIDA E SILVA Gabriela   27,14s

12.       MIRECKA Otylia                  29,26s

 

CHŁOPCY

  ROCZNIK 2003-2005

  FINAŁ:

1.          1. PĄZIK Jan                              41,62s

2.          2. ŻEGARSKI Aleksander         50,91s

3.          3. CZACHUR Aleksander         52,81s

  ELIMINACJE:

  1.        PĄZIK Jan                        39,42s

  2.        TROSZKIEWICZ-KRZYCZKOWSKI Maciej 49,69s

  3.        CZACHUR Aleksander     50,21s

  4.        ŻEGARSKI Aleksander    50,29s

  5.        KINASIEWICZ Jan          50,90s

  6.        KOWALCZYK Jakub       57,21s

  ROCZNIK 2006

                  FINAŁ:

1.          1. PĄZIK Maciej                             28,19s

2.          2. WRZOSEK Kamil                      32,57s

3.          3. MIELESZKIEWICZ Stanisław  35,72s

4.          4. SZULAKOWSKI Szymon         36,68s

ELIMINACJE:

1.        PĄZIK Maciej                           27,71s

2.        WRZOSEK Kamil                     30,18s

3.        MIELESZKIEWICZ Stanisław 37,17s

4.        SZULAKOWSKI Szymon        37,65s

5.        NOSARZEWSKI Filip             39,09s

6.        SOBOLEWSKI Kamil             49,67s

7.        GUTOWSKI Stanisław            dyskalifikacja

 

 

  ROCZNIK 2007

  FINAŁ:

1.        1. ŻEGARSKI Juliusz                     14,89s

2.        2. JANKOWSKI Mateusz              18,81s

3.        3. ROCZNIEWSKI Franciszek      20,50s

4.        4. GIZIŃSKI Borys                        21,57s

 ELIMINACJE:

1.          ŻEGARSKI Juliusz                    14,73s

2.          ROCZNIEWSKI Franciszek      17,60s

3.          GIZIŃSKI Borys                        20,38s

4.          JANKOWSKI Mateusz              20,47s

5.          HOANG Tomasz                        21,59s

6.          PRZYBYTNIAK Bruno             23,30s

 
ROCZNIK 2008-2009 Z PRZYBOREM

FINAŁ:

1.        1. KINASIEWICZ Antoni             24,77s

2.        2. STEFANIUK Jan                       29,11s

ELIMINACJE:

1.          KINASIEWICZ Antoni             28,67s

2.          STEFANIUK Jan                       28,74s

 

ROCZNIK 2008-2009 BEZ PRZYBORU

FINAŁ:

1.          1. POGORZELSKI Tomasz          17,64s

2.          2. SZULAKOWSKI Jakub           18,30s

3.          3. OBEM Benjamin                      24,54s

4.          4. ZAPYTOWSKI Cyprian          26,66s

ELIMINACJE:

1.          POGORZELSKI Tomasz         17,06s

2.          SZULAKOWSKI Jakub          19,07s

3.          OBEM Benjamin                     23,57s

4.          ZAPYTOWSKI Cyprian         25,84s

5.          STACHURA Piotr                   26,47s

6.          SOBOL Mateusz                     26,64s

7.          ŻYWARSKI Marcel                31,38s

8.          OŻÓG Szymon                       31,66s

9.          BANDEREWICZ Jakub         31,75s

 GRATULUJEMY!!!

 

 

Wyniki zawodów pływackich grup przedpołudniowych

klas II - III     

II SEMESTR -  13.06.2015r.

Klasy III

dwie długości basenu (kraul-grzbiet)

eliminacje

DZIEWCZYNY   CHŁOPCY
Imię Nazwisko Czas   Imię Nazwisko Czas
Tosia Kocimowska - SP10 35,47      
Anna Śliwińska - SP10 34,15      
Kinga Kotarba - SP10 30,21      
Natalia Smykała - SP10 29,78      

Marysia Lizończyk - SP10

29,87      
Ola Łyszkowska - SP10 36,27      

Finał  Klas III

DZIEWCZYNY   CHŁOPCY
Imię Nazwisko Czas   Imię Nazwisko Czas
Kinga Kotarska 29,76   Olek Żegarski - SP10 31,98
Marysia Lizończyk 31,39   Mateusz Traczyk - SP10 38,71
Anna Śliwińska 32,51      
Natalia Smykała 32,58      

Klasy II

jedna długość basenu (grzbiet)

eliminacje

DZIEWCZYNY   CHŁOPCY
Imię Nazwisko Czas   Imię Nazwisko Czas
Ola Sarnowska - SP10 14,08    Julek Wal  - SP280  20,41
Marysia Byczyk - SP10 18,20    Szymon Kwaśnyl  - SP280  20,13
Marysia Łopatka - SP175 15,29    Przemek Zdybel  - SP10  19,80
Maja Górczyńska - SP175 15,66    Wiktor Szymański  - SP10  14,92
Dominika Marek - SP280 19,04    Maciej Pązik  - SP10  13,41
Natalia Tupalska - SP152 19,81    Kuba Bęski  - SP264  18,63
Iza Jakubaszek - SP264 17,92    Maks Jakubowskil  - SP280  17,57
Zuzia Bałazy - SP175 15,14    Hieronim Tichyl  - SP280  17,62
Natasza Gąciasz - SP10 18,09    Franek Barański  - SP175  15,38
Klaudia Zoń - SP10 18,82    Filip Grodzicki  - SP10  15,12
Oliwia Boryszewska - SP10 19,41    Bartosz Stackiewicz  - SP175  15,14
Karolina Kacprzeak - SP152 21,62    Filip Sosnowskil  - SP280  20,53
Zuzia Toruńska - SP280 17,10    Hubert Ziemski  - SP175  16,83
Marysia Goluch - SP280 17,51    Kuba Krzystekl  - SP280  16,75
Basia Śliwka - SP280 18,48    Szymon Kosińskil  - SP280  17,77
Maja Olszewska - SP152 21,44    Jan Budek  - SP175  18,54
Wiktoria Ksel - SP280 16,59    Marcin Świerczyński  - SP10  15,51
Marysia Macioszek - SP175 14,73    Ksawery Buława  - SP10  17,52
Liliana Chudy - SP10 18,36    Patryk Rędziak  - SP175  19,64
Amelia Rogoza - SP280 17,81    Alek Sędłak  - SP10  14,32
Ula Osińska - SP280 17,88    Eryk Faliński  - SP10  14,60
Amekia Milczarek - SP280 19,10    Piotr Tomala  - SP175  16,32
Marta Kowalska - SP280 17,87    Maciek Jarosławski  - SP175  14,26
Magda Dziukała - SP10 16,64    Jan Jaskulski  - SP10  16,90
Kasia Stefaniak - SP152 16,99    Oskar Złotkowski  - SP10  16,70
Ewa Domaradzka - SP175 15,68    Szymon Szulakowski - SP10  15,04
Magda Sienkiewicz - SP280 15,85    Jonatan Rybickil  - SP280  20,40
Zuzia Gala - SP10 18,60    Maks Faliszewskil  - SP280  18,59
Ula Mitera - SP175 15,62    Olek Samsonov  - SP280  16,98
Maja Knap - SP280 18,78    Dawid Bui  - SP175  16,79
Monika Pasternak - SP10 16,92    Marcin Balcer  - SP10  19,12
Jagoda Stachowiak - SP280 19,29    Szymon Feluś  - SP175  14,70

Finał A       klas II

DZIEWCZYNY   CHŁOPCY
Imię Nazwisko Czas   Imię Nazwisko Czas
Ola Sarnowska - SP10 15,93   Maciej Pązik - SP10 13,20
Marysia Macioszek - SP175 14,74   Maciej Jarosławski - SP175 14,02
Marysia Łopatka - SP175 15,54   Alek Sędłak - SP10 14,51
Zuzia Bałazy - SP175 15,93   Eryk Faliński - SP10 15,11

Finał B       klas II

DZIEWCZYNY   CHŁOPCY
Imię Nazwisko Czas   Imię Nazwisko Czas
Ewa Domaradzka SP175 15,48   Wiktor Szymański - SP10 14,07
Magda Sienkiewicz SP280 15,70   Szymon Szulakowski - SP10 15,20
Maja Górczyńska SP175 15,80   Szymon Feluś - SP175 15,24
Ula Mitera SP175 17,28   Filip Grodzicki - SP10 16,13

 Sztafety 4x1 długość basenu

1. SP175 klasa 2b - 1'00"31

2. SP 10  klasa 22 - 1'04"61

3. SP175 klasa 2a - 1'07"75

4. SP 10 klasa 23 - 1'08"60

5. SP 10 klasa 21 - 1'09"89

Wyniki zawodów pływackich grup przedpołudniowych
KLAS II-III         

I SEMESTR -  19.12.2014r.

 

KLASY II
ELIMINACJE

 

Dziewczęta  Klasy II

 

Chłopcy   KLASY II

Imię Nazwisko

Szkoła

Czas

 

Imię Nazwisko

Szkoła

Czas

Kamila Tomczyk

175

19,96

 

Marcin Świerczyński

10

16,72

Blanka Suliga

264

20,09

 

Szymon Szulakowski

10

16,45

Ola Sarnowska

10

16,37

 

Kamil Sobolewski

152

21,16

Klaudia Zoń

10

22,35

 

Aleksander Sędłak

10

19,72

Monika Pasternak

10

17,52

 

Filip Nosarzewski

152

17,38

Oliwia Boryszewska

10

18,62

 

Kacper Małek

264

16,06

Gabriela Borowska

152

19,76

 

Jan Budek

175

18,53

Julia Olak

152

19,19

 

Dawid Bui

175

19,76

Nicola Danaj

152

18,68

 

Wojtek Jasiewicz

152

15,92

Dominika Boniakowska

152

20,40

 

Piotr Tomala

175

17,10

Katarzyna Stefaniak

152

18,03

 

Piotr Samoraj

175

16,84

Maria Łopatka

175

15,94

 

Jan Maliszewski

175

17,36

Karolina Kacprzak

152

21,17

 

Karol Dobrakowski

175

16,06

Magda Dziukała

10

16,82

 

Kamil Wrzosak

152

15,30

Antonina Kurman

152

19,40

 

Alan Zalewski

264

14,38

Melania Kuźnicka

175

18,21

 

Staś Maciejko

10

20,55

Maja Górczyńska

175

19,18

 

Kuba Firlej

175

20,05

Hanna Zawadzka

175

18,38

 

Hubert Ziemski

175

19,28

Maja Knap

280

19,19

 

Ksawery Buława

10

18,09

Zuzanna Bałazy

175

17,47

 

Filip Grodzicki

10

16,86

Karolina Rudnik

10

24,52

 

Maciej Pązik

10

13,63

Izabell Jakubaszek

264

24,03

 

Maksymilian Jakubowski

280

18,11

Maria Macioszek

175

15,54

 

Maciek Jarosławski

175

16,10

Tamara Janiuk

175

20,82

 

Paweł Olędzki

175

17,53

Nikola Remiszewska

175

16,29

 

Kacper Stupka

152

18,93

Ewa Domaradzka

175

16,16

 

Staś Mieleszkiewicz

264

18,58

       

Franek Oziębło

175

17,75

       

Patryk Rędziak

175

19,48

       

Jakub Mielnik

280

16,88

       

Wincenty Butscher

10

18,55

       

Paweł Szelenbałm

10

19,42

       

Eryk Faliński

10

17,91