LV Warszawska Olimpiada Młodzieży w roku szkolnym 2021/2022
w kategorii MŁODZIEŻ

Klasyfikacja łączna Mistrzostw Ochoty w kat. DZIECI
(po zawodach w unihokeju)

DziewczynyChłopcyRazemMiejsce
SP 1041014
SP 23111728
SP61182947II
SP 97257
SP 152181937
SP 175283563III
SP 264141125
SP 280403373I
PSP 51
NSP 81
SP Bednarska33

Unihokej

DziewczętaChłopcy
1.SP 1751.SP 175
2.SP 2802.SP 61
3.SP 613.SP 152
4.4.SP 175II
5.SP 280

Szachy

3 chłopców
1 dziewczyna
1.SP 175
2.SP 280

Badminton

Dziewczęta Chłopcy
1.SP 175 1.SP 152
2.SP 61 2.SP 61
3.SP 264 3.SP 175

Piłka ręczna

DziewczętaChłopcy
1.SP 2801.SP 280
2.SP 1522.SP 10
3.SP 175

Sztafetowe biegi przełajowe

Dziewczęta Chłopcy
1.SP 280 – 18’12”1.SP 280 – 17’28”
2.SP 152 – 19’49”2.SP 61 – 18’21”
3.SP 23 – 19’50”3.SP 23 – 18’31”
4.SP 61 – 22’31

Indywidualne biegi przełajowe

Dziewczęta Chłopcy
1.SP 280 – 27p1.SP 280 – 21p
2.SP 152 – 18p2.SP 23 – 19p
SP 23 – 18pSP 61 – 19p
4.SP 10 – 15p4.SP 152 – 17p
SP 175 – 15p5.SP 264 – 12p
6.SP 61 – 12p6.SP 175 – 10p
7.SP 264 – 10p7.SP 10 – 9p
8.SP 97 – 3p8.SP 97 – 7p

Piłka nożna

Dziewczęta Chłopcy
1.SP 280 1.SP 175
2.SP 1752.SP 23
3.SP 2643.SP 61
4.SP 264
5.SP Bednarska
6.SP 97
7.SP10, SP152,
SP280,

LIV Warszawska Olimpiada Młodzieży

Komunikaty końcowe Mistrzostw Dzielnicy Ochota w kategorii „MŁODZIEŻ” w roku szkolnym 2020/2021

Piłka ręczna

MiejsceDziewczynyMiejsceChłopcy
1.SP 2801.SP 280
2.SP 1522.SP 152

Piłka nożna

MiejsceDziewczynyMiejsceChłopcy
1.SP 1521.SP 264
2.SP 2802.SP 280
3.SP 2643.SP 175
4.SP10, SP152, SP23
7.SP97, NSP81, SPBednarska
W LIV WOM chłopcy z SP 264 zajęli 7 miejsce. Gratulacje.

Sztafetowe biegi przełajowe

MiejsceDziewczynyMiejsceChłopcy
1.SP 231.SP 23
2.SP 2802.SP 280
3.SP 1523.SP 61
4.SP 614.SP 152
W LIV WOM startowały sztafety SP 23 dziewczyny zajęły 4 miejsce a chłopcy 10.
Gratulacje dla zawodniczek, zawodników i trenerów.

Podsumowanie indywidualnych biegów przełajowych

MiejsceDziewczynyMiejsceChłopcy
1.SP 2801.SP 280
2.SP 1522.SP 152
3.SP 233.SP 61
4.SP 2644.SP 264
5.SP 615.SP 23
6.SP 106.SP 97
7.SP 977.SP 10
W LIV WOM dziewczęta z SP 23 zajęły 4 miejsce a chłopcy z SP 152 8 miejsce drużynowo.
Gratulacje.

—————————————————-

LIII Warszawska Olimpiada Młodzieży

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA

międzyszkolnych zawodów sportowych o mistrzostwo dzielnicy Ochota w kategorii „MŁODZIEŻ” w ramach LIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2019/2020

z powodu pandemii nie odbyły się zawody w pływaniu, LA i ringo

DziewczynyChłopcyRAZEMMiejsce
SP 10101525VII
SP 23242448IV
SP 61221335V
SP 97257X
SP 1524655101I
SP 175334073III
SP 264364783II
SP 28012719IX
PSP 512323VIII
NSP 81111526VI

Komunikaty końcowe Mistrzostw Dzielnicy Ochota w kategorii „MŁODZIEŻ” w roku szkolnym 2019/2020

Siatkówka dziewcząt i chłopców

MiejsceDziewczynyMiejsceChłopcy
1.SP 1751.SP 175
2.SP 612.SP 264
3.SP 1523.SP 61
4.SP 2644.SP 152
5.SP 10
SP 51
SP 97

Koszykówka dziewcząt i chłopców

MiejsceDziewczynyMiejsceChłopcy
1.SP 1521.SP 152
2.SP 1752.SP 264
3.SP 264

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

MiejsceDziewczynyMiejsceDziewczyny
1.SP 231.PSP 51
2.SP 102.SP 152
3.SP 2643.SP 264
4.SP 1524.SP 23
5.SP 10
SP 175

Unihokej dziewcząt i chłopców

MiejsceDziewczynyMiejsceChłopcy
1SP 1751SP 175I
2SP 612SP 175II
3 NSP 813PSP 51
4SP 1524 SP 152
5 NSP 81

Badminton dziewcząt i chłopców

Miejsce Dziewczyny Miejsce Chłopcy
1 SP 611 SP 264
2 SP 2642 SP 51
3 SP 1523 SP 61
4 SP 152
5 SP 10

Szachy

MiejsceSzkoła
1 SP 152
2 SP 264

Piłka ręczna dziewcząt i chłopców

Miejsce Dziewczyny Miejsce Chłopcy
1 SP 1521 SP 152
2 SP 2642 SP 175
3 SP 23

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

Miejsce DziewczynyMiejsce Chłopcy
1.SP 231.SP 264
2.SP 2802.SP 152
3.SP 1523.SP 175
4.SP 23
5.SP 280

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

Miejsce Dziewczyny Miejsce Chłopcy
1 SP 231 SP 23
2 SP 2802 SP 152
3 SP 264 SP 175
4 SP 104 SP 280
5 SP 1525 SP 10
SP 1756 SP 61
7 SP 617 SP 264
8 SP 978 SP 97